Serdecznie
This was published in the following publications on 06.04.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.04.2005:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego Męża, naszego Tatusia, Zięcia, Teścia, Dziadka, Brata, Szwagra i Wujka
ś.p. MARIANA GOŁASZEWSKIEGO
Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom ze Szpitala Dziecięcego w Toruniu oraz wszystkim przybyłym za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty, okazaną pomoc i współczucie oraz odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku
Serdeczne Bóg zapłać
składa
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load