Pelagia Juszczak
This was published in the following publications on 05.11.2009:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 05.11.2009:
Głos Wielkopolski
„Najlepszym podziękowaniem jest miłość” św. Arnold Janssen Z głęboką wiarą w Niebo zawiadamiamy, że w dzień Wszystkich Świętych 2009 r. odeszła do Pana w 101. roku życia, nasza kochana Mama, Babunia i Prababunia ś + p Pelagia Juszczak emerytowana nauczycielka Szkoły Podstawowej w Złotnikach Msza św. i ceremonia pogrzebowa zostaną odprawione 7 listopada 2009 r. o godzinie 12.00 w kaplicy cmentarnej parafii św. Andrzeja Apostoła w Komornikach. Pełne ufności dzieci z rodzinami
End of content
No more pages to load