Serdecznie
This was published in the following publications on 13.01.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 13.01.2005:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, uczestniczyli we Mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
śp. Anny Jarlak
a w szczególności księdzu proboszczowi Wojciechowi Raszkowskiemu oraz diakonowi Marcinowi i ministrantom z parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny, dyr. Hospicjum "Światło" p. Janinie Mirończuk, całemu personelowi oddziału paliatywnego za troskliwą opiekę i pomoc w chorobie, delegacji z Zespołu Szkół Nr 7, rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom, znajomym za wspólną modlitwę, złożone wieńce, kwiaty oraz godną obsługę ceremonii pogrzebowej Zakładowi Pogrzebowemu "Gedeon"
Podziękowania składają
Córki z Rodzinami
End of content
No more pages to load