EDWARD KALINOWSKI

This was published in the following publications on 16.01.2013:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze mój MĄŻ i OJCIEC</p>
<h4>śp. EDWARD KALINOWSKI</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2013 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w smutku rodzina</p>
<p>Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w Konkatedrze Św. Jadwigi w Zielonej Górze.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze mój MĄŻ i OJCIEC

śp. EDWARD KALINOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2013 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w smutku rodzina

Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w Konkatedrze Św. Jadwigi w Zielonej Górze.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

11 miesięcy bez Ciebie.​Marynia


12yrs

Image chosen by user

To już 10 miesiąc. Marynia


12yrs

Image chosen by user

9 miesięcy.​Pamiętam. Marynia


12yrs

<p>8 miesięcy temu umarł mój PRZYJACIEL...</p> <p>Tobie Edzinku dedykuję ten wiersz. Napisała go moja znajoma po stracie swojego przyjaciela:</p> <p><em>"Umarł mój przyjaciel</em><br /><em>więc jakby i mnie trochę ubyło</em><br /><em>a czas biegnie i zapada się w milczenie.</em><br /><em>Świat ani na chwilę nie zatrzymał się.</em><br /><em>Słowa pozostały nadal tak trudne</em><br /><em>że aż bolą,</em><br /><em>Za oknem tylko szary świt</em><br /><em>i nie widzę już nic</em><br /><em>poza tym co przemija.</em><br /><em>...</em><br /><em>...</em><br /><em>Umarł mój przyjaciel</em><br /><em>więc i MNIE UBYŁO."</em></p> <p>(autor: Indianka) </p>


12yrs

Image chosen by user

Edzinkowi Marynia


12yrs

Image chosen by user

Pamiętam. Maria Jałocha


12yrs

Image chosen by user
<p>Już PÓŁ ROKU Edzinku trwasz w błogosławionym zaśnięciu...</p> <p>To, co widoczne, przeminęło. Została miłość i wspomnienie. I wszędzie są tam ślady Twojego życia. Myśli i wspomnienia, momenty i uczucia. One zawsze będą nam Ciebie przypominać. I nie pozwolą nigdy zapomnieć o Tobie.</p> <p>Światełko mojej pamięci zostawiam - Maria Jałocha</p>


12yrs

Image chosen by user

Pamiętam. Marynia


12yrs

Image chosen by user

Pamiętam. Maria Jałocha


13yrs

Image chosen by user

Edzinkowi Marynia


13yrs

Image chosen by user

Światełko pamięci. Marynia


13yrs

Image chosen by user

Tomasz Kawecki z rodziną


13yrs

Image chosen by user

Moja pamięć. Maria Jałocha


13yrs

Image chosen by user
<p>14 marzec... Drugi miesiąc bez Ciebie....</p> <p>Istnieje taka cisza, której świat nie potrafi zakłócić. Jest taki odwieczny spokój, który można ocalić nosząc go w swym sercu... Twego spokoju już nic nie zakłóci...</p> <p>Śpij snem szczęśliwym Edzinku.... Pamiętamy! </p>


13yrs

Image chosen by user

Tomasz Kawecki


13yrs

Image chosen by user

Serce dla Ciebie.Maria Jałocha


13yrs

Image chosen by user

Tomasz Kawecki


13yrs

Image chosen by user

Jesteś w modlitwie. M. Jałocha


13yrs

Image chosen by user
<p>Dla Edzia</p> <p><span>Był nam przyjacielem, kolegą. Dla wszystkich nas był bliskim człowiekiem. Szedł przez życie dobrze czyniąc i dlatego tu, na końcu jego drogi wiemy że patrzy teraz na nas z nieba. Każdy z nas będzie zawsze nosił go w swoim sercu jako uśmiechniętego, pogodnego, zawsze pomocnego nam człowieka.</span></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Dla serdecznego kolegi Edzia</p> <p><span>Był nam przyjacielem, kolegą. Dla wszystkich nas był bliskim człowiekiem. Szedł przez życie dobrze czyniąc i dlatego tu, na końcu jego drogi wiemy że patrzy teraz na nas z nieba. Każdy z nas będzie zawsze nosił go w swoim sercu jako uśmiechniętego, pogodnego, zawsze pomocnego nam człowieka.</span></p>


13yrs

Image chosen by user

Tomasz Kawecki z rodziną


13yrs

Image chosen by user

M.M Murawscy


13yrs

Image chosen by user

Z darem pamięci. Maria Jałocha


13yrs

Image chosen by user

Piotr,​Agnieszka i Celinka


13yrs

End of content

No more pages to load