Anna Dragan

This was published in the following publications on 24.12.2009:
Głos Wielkopolski

„Świat zapadł nagle i zgłębiał,
Jakby ktoś gwiazdkę z nieba wyrwał i zdusił”

Przepełnieni bólem i smutkiem zawiadamiamy,
że dnia 16 grudnia 2009 roku
nagle i niespodziewanie odeszła do Domu Ojca
moja ukochana Córka,
nasza najwspanialsza Siostra
i najcudowniejsza Ciocia
ś+ p
Anna Dragan

„Odeszłaś tak wcześnie, że ani się pogodzić,
ani uwierzyć...”

Mama
Siostra i Brat z Rodzinami

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie
w dniu 29 grudnia 2009 roku
o godzinie 10.30 w kościele
pw. św. Mateusza na osiedlu Orła Białego w Poznaniu.
Uroczystości pogrzebowe tego samego dnia
o godzinie 12.45 na cmentarzu Miłostowo
(od strony ulicy Gnieźnieńskiej).

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

.K. Dragan


16yrs

Image chosen by user
<p>Do zobaczenia, Aniu!</p> <p>Aniu, dziękuję Ci, że byłaś - że jesteś. Często rozmawiałyśmy. Dzięki za zaufanie, chyba wiem, co Ciebie bolało... Do zobaczenia tam, gdzie wszyscy zdążamy - czy tego chcemy, czy nie... "Niech Aniołowie zaniosą Cię do raju"...</p>


16yrs

Image chosen by user
<p>Kochana Aneczko,</p> <p>Dziękuję Bogu, że miałam zaszczyt Cię spotkać. Będzie mi Ciebie bardzo brakowało! Nie chciano dopuścić Cię do dyrygowania, nie przydzielono Ci nawet jednego koncertu w nadchodzącym "Roku Chopinowskim", co bardzo Cię bolało, ale Bóg przygotował dla Ciebie najlepszą Orkiestrę i najwspanialsze Chóry. Mam tylko nadzieję, że teraz Jesteś szczęśliwa, a my musimy sobie jakoś radzić...</p> <p>Na zawsze zostaniesz w mej pamięci i sercu,</p> <p>Anna Biniak</p>


16yrs

Image chosen by user

Anna Biniak


16yrs

Image chosen by user

Anna Biniak


16yrs

Image chosen by user

Marysia Dłużewicz


16yrs

Image chosen by user

Aleksandra Biniak


16yrs

Image chosen by user

Anna Królik


16yrs

Image chosen by user

Zofia Leitgeber


16yrs

End of content

No more pages to load