Gdyby mił
This was published in the following publications on 14.07.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.07.2004:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.07.2004 r. zmarł nagle Mój kochany Brat, Szwagier, Wujek, Siostrzeniec i Kuzyn
ś.p.
Ryszard Wierzbicki
lat 62
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 16.07.2004 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Cultus" przy ul. Okólnej 24 na Podgórzu do kościoła p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny na Stawkach, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku
Siostra i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy D.P. "Cultus" ul. Okólna 24 na Podgórzu
End of content
No more pages to load