Gdyby mił
This was published in the following publications on 15.12.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 15.12.2004:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.12.2004 roku zasnął w Bogu mój kochany Mąż, Ojciec, Brat, Szwagier, Teść i Wujek
ś.p.
LECH KIEŻUĆ
lat 54
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 16.12.2004 roku o godz. 12.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rubinkowo I), gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul.Grudziądzkiej 192.
Pogrążona w smutku
ŻONA z SYNEM
Bus zostanie podstawiony o godz. 12.45 przy kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski na Rubinkowie I.
End of content
No more pages to load