Żyłaś dla
This was published in the following publications on 09.02.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 09.02.2005:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Dnia 05.02.2005 r. odeszła do Pana w 98 roku życia Moja kochana Mamusia, nasza najdroższa Babcia, Teściowa, Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
śp. Wiktoria Heydak
z/d Górska
O czym zawiadamia pogrążona w smutku
Córka z Mężem i Dziećmi
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dn. 09.02.2005 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Cultus" przy ul. Browarnej 2 do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski na Rubinkowie I, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. pogrzeb odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
End of content
No more pages to load