Andrzej Auguściński

This was published in the following publications on 12.09.2012:
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 9 września 2012 roku zmarł

śp.

dr inż. Andrzej Auguściński

wieloletni pracownik Katedry Podstaw Konstrukcji Maszyn Politechniki Poznańskiej

Żegnamy znakomitego naukowca, uznany autorytet w dziedzinie hydrauliki i konstrukcji maszyn,
wybitnego nauczyciela i przyjaciela młodzieży, wspaniałego Kolegę,
człowieka o wielkiej kulturze osobistej, zawsze życzliwego i uczynnego.

Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia.

Koledzy z Katedry Podstaw Konstrukcji Maszyn

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Auguścińscy


12yrs

Image chosen by user

Rodzina


13yrs

Image chosen by user

Jarek


13yrs

Image chosen by user

puszczykowo


13yrs

Image chosen by user

Studenci ze WSKiZu


13yrs

Image chosen by user

Magistrant


13yrs

<p>Na zawsze w pamięci</p> <p>Panie Andrzeju,</p> <p>Był Pan bezapelacyjnie najbardziej kompetentnym wykładowcą w dziedzinie hydrauliki i konstrukcji maszyn na całym WMRiT. Studia wspominam dobrze, ale jeśli chodzi o Pańskie wykłady z PKM oraz hydrauliki, to żadnego nie opuściłem. Zeszyt pęczniał z wykładu na wykład, a ja czułem, ze chcę więcej. Pozostanie Pan w mojej pamięci jako prawdziwy inżynier konstruktor, praktyk, naukowiec, który dogłębnie przemierzył przez dziedziny swoich zainteresowań. Pomimo, że na konsultacje musiałem czekać nieraz długo, to każde spotkanie z Panem, dodawało mi otuchy, aby dotrwać do końca. Był Pan ludzki, wyrozumiały i znał Pan życie. Pouczał Pan dając wskazówki, a nie gotowe rozwiązania.</p> <p>Cześć Twojej pamięci!</p>


13yrs

Image chosen by user

Magistrant 2011


13yrs

Image chosen by user

Andrzej Sz.​Waliszewski


13yrs

Image chosen by user

KAROL KUBICA


13yrs

End of content

No more pages to load