Spieszmy
This was published in the following publications on 23.12.2003:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.12.2003:
Nowosci
"Spieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19.12.2003 r. zmarła nagle
moja kochana Żona, nasza Mamusia, Teściowa, Babcia, Siostra i Ciocia
ś.p.
Władysława Pawlak
z domu Zalewczak, lat 51
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 23.12.2003 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego.
Pogrążony w smutku
MĄŻ Z DZIEĆMI I RODZINĄ
End of content
No more pages to load