Serdecznie
This was published in the following publications on 14.05.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.05.2004:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych mojego kochanego Męża, naszego Tatusia, Teścia, Dziadka, Brata, Szwagra, Wujka i Kolegi
śp.
JERZEGO BIESTEK
Księdzu z parafii św. Jakuba, Delegacji z Zakładu Pracy "TOWIMOR", Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za złożone wieńce, wiązanki, okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor"
ŻONA Z DZIEĆMI I RODZINĄ
End of content
No more pages to load