Serdecznie
This was published in the following publications on 12.07.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 12.07.2004:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w ciężkich chwilach i wzięli udział w uroczystościach pogrzebowyc naszego kochanego
ś.p. Krzysztofa Orczykowskiego
a w szczególności Lekarzom i całemu Personelowi Oddziału Chirurgiczno -Onkologicznego Szpitala Miejskiego w Toruniu oraz dr Windorbskiej i dr. Brygmanowi za troskliwą i fachową opiekę
składa
RODZINA
End of content
No more pages to load