Boże nie
This was published in the following publications on 12.07.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 12.07.2004:
Nowosci
"Boże, nie pytamy czemu Ją zabrałeś,
dziękujemy, że nam Ją dałeś"
Podziękowanie
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, uczestniczyli we Mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku mojej kochanej Żony, naszej Mamusi i Siostry
ś.p.
Bożeny Marciniak
Ks. Andrzejowi Jakielskiemu z Parafii Matki Bożej Królowej Polski, Dyrekcji i Kierownictwu ZSCH i II LO, Wszystkim Współpracownikom Szkoły i Internatu P.G. Nowickiej i P.M. Trawnik, Delegacjom, Rodzinie, Przyjaciołom, Koleżankom, Sąsiadom, Znajomym za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty oraz okazaną pomoc.
Osobne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego "Sotor" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
Serdeczne Bóg zapłać składa
Mąż, Synowie i Rodzina
End of content
No more pages to load