Włodzimierz Kowalczyk
This was published in the following publications on 19.09.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 19.09.2012:
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 17 września 2012 roku odszedł od nas
śp. Włodzimierz Kowalczyk
długoletni, twórczy pracownik BP Koksoprojekt,
wspaniały i uczciwy człowiek, zawsze życzliwy, pełen optymizmu i zapału.
Jesteśmy wdzięczni za wspólne lata pracy.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Wdzięczni za wspólne lata pracy
Pracownicy BP Koksoprojekt
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek dnia 21.09.2012 r. o godz. 15 00 w kościele parafialnym w Podstolicach.
End of content
No more pages to load