Gerard Bieniek
This was published in the following publications on 26.07.2011:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 26.07.2011:
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu
20 lipca 2011 roku zmarł
śp
dr Gerard Bieniek
Sędzia Sądu Najwyższego w stanie spoczynku
wspaniały Człowiek, wybitny prawnik,
wieloletni wykładowca w Samorządzie Radców Prawnych,
służący zawsze radą i pomocą.
Rodzinie serdeczne wyrazy głębokiego żalu i szczerego
współczucia
składają
Dziekan i Rada
oraz koleżanki i koledzy z Okręgowej Izby Radców Prawnych
w Poznaniu
Rada Izby Notarialnej w Poznaniu
z głębokim żalem i smutkiem zawiadamia, że dnia 20 lipca 2011 roku zmarł
ś + p
Dr Gerard Bieniek
Sędzia Sądu Najwyższego
- wybitny prawnik – specjalista prawa cywilnego
- od wielu lat związany więzami współpracy i przyjaźni
z notariuszami Poznańskiej Izby Notarialnej
- Wielki Przyjaciel Notariatu
- dobry i szlachetny Człowiek
- życzliwy i wyrozumiały wychowawca pokolenia notariuszy
- zawsze spieszący z życzliwą pomocą i radą w rozwiązywaniu
problemów praktyki notarialnej
Jego część życia i wiedzy na zawsze pozostanie w naszej codziennej
pracy zawodowej, a Jego dobroć i szlachetność oraz poczucie humoru na zawsze
będzie dla nas drogowskazem życiowym.
Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.
Żegnaj Panie Sędzio.
Żegnaj Przyjacielu.
W imieniu Rady Izby Notarialnej w Poznaniu
Prezes Tadeusz Paetz
1092706
End of content
No more pages to load
Rafal L
8yrs
Cyryla Dobecka
14yrs
Joanna Olton
14yrs
Maria Smólska
14yrs