Jak trudno żegnać na zawsze ko
This was published in the following publications on 02.10.2008:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 02.10.2008:
Gazeta Lubuska
'' Jak trudno żegnać na zawsze kogoś kto jeszcze mógł być z nami '' Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 30 września 2008 roku odszedł od nas po długiej i ciężkiej chorobie, w wieku 50 lat mój najukochańszy MĄŻ, SYN, ZIĘĆ, nasz drogi TATUŚ, BRAT, SZWAGIER i WUJEK śp. WŁODZIMIERZ WOJTASIK Pogrzeb odbędzie się w piątek, 3 października 2008 roku o godz. 14.10 na cmentarzu komunalnym przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku Żona z Dziećmi i Rodziną. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 12.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
End of content
No more pages to load
Koleżanka
15yrs
IWONA MARCJAŃSKA -ROSIAK
17yrs