Jadwiga Dyk-Kramm
This was published in the following publications on 26.09.2012:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 26.09.2012:
Głos Wielkopolski
Trudniej powiedzieć żegnaj...
Tęsknota, ból, cierpienie
nie znają czasu
pozostają na zawsze
Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż 24.09.2012r.
zmarła nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
Ś. +P
Jadwiga Dyk-Kramm
z domu Wojtalak
żyła z nami i dla nas 91 lat
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 27.09.2012r. o godzinie 14.30 w Kościele Parafialnym Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Obornikach Wlkp.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na miejscowym cmentarzu
W smutku pogrążone
córki Irena i Władysława
z Rodzinami
End of content
No more pages to load