Żyłaś dla
This was published in the following publications on 17.02.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 17.02.2004:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14.02.2004 r. zmarła nagle Nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Szwagierka i Ciocia
ś.p. Bożena Adamczak
lat 65
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 18.02.2004 r. o godz. 11.00 wyprowadzeniem z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka.
Pogrążone w smutku
DZIECI Z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.45 przy kaplicy na Bielanach.
End of content
No more pages to load