Elżbieta Marszał

This was published in the following publications on 29.12.2012:
Dziennik Zachodni

Z głębokim żalem żegnamy
zmarłą
Prof. zw. dr hab. n. med. Elżbietę Marszał
Kierownika Katedry Pediatrii
Kliniki Pediatrii i Neurologii Wieku Rozwojowego
SP Szpitala Klinicznego nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka
im. Jana Pawła II
w Katowicach – Ligocie
===

Prof. Grzegorz Opala
z pracownikami Kliniki Neurologii Katedry Neurologii
SP Centralnego Szpitala Klinicznego
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Podziekowanie</p> <p>Nie da się opisać ile Pani Elżbiecie Marszał zawdzieczam w sumie to swoje życie była to osoba która z pozoru wydawała sie grożna i surowa leczyła mnie od 2 roku życia i zawsze swym gadulstwem potrafiłam na jej buzi wywołać uśmiech i przekonac czasem na swoja stone wynegocjować przepustki do domu czaserm poprostu jakoś rozbroić Pamietam że na tyle mnie lubiła że jak pacjeci czekali w długich kolejkach na rozmowe a jak jako mała dziewczynka wparowałam z dla mnie wtedy istotna sprawa nigdy mnie nie wyrzuciła chociaz innym kazała czekac i zwracała sie stanowczo i surowa ja byłam tak wyróżniona i tak samo dla mnie znaczyła bardzo wiele ze przy wypisie śmiała sie co tu zrobi bezemnie ile tu bedzie spokoju sprawiła ze jako dziecko nie bałam sie isc do szpitala na jej oddział a bywałam bardzo czesto dla wielu ludzi była twarda i surowa ale ja przenikłam do jej serca tak jak ona do mojego a serce oddała wszystkim chorym dzieciom i poswieciła im całe życie. Dziekuje Pani bardzo zawsze zachowam Cie w Pamieci i swoim sercu zawsze bede Cie Kochała Kasia z Gliwic zapewne dobrze Pani wie kto jeszcze raz dziekuje i obiecuje modlitwe zreszta każdy kto zna to wie ze niebo na Ciebie czekało</p>


12yrs

End of content

No more pages to load