Czesław Błażejczak

This was published in the following publications on 19.07.2012:
Gazeta Pomorska

<p>&quot;Dla Nas żyłeś, dla Nas się trudziłeś, dla Nas poświęciłeś całe swoje życie...&quot; Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 lipca 2012r. zmarł Nasz Kochany Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek ŚP. CZESŁAW BŁAŻEJCZAK lat 87 Msza Św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 20 lipca 2012r. o godz. 12.00 w Kościele pw. Bł Michala Kozala BM w Janikowie. Po Mszy Św. nastąpi ceremonia pogrzebowa na cmentarzu komunalnym w Janikowie. Córki i Synowa z rodzinami</p>

"Dla Nas żyłeś, dla Nas się trudziłeś, dla Nas poświęciłeś całe swoje życie..." Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 lipca 2012r. zmarł Nasz Kochany Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek ŚP. CZESŁAW BŁAŻEJCZAK lat 87 Msza Św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 20 lipca 2012r. o godz. 12.00 w Kościele pw. Bł Michala Kozala BM w Janikowie. Po Mszy Św. nastąpi ceremonia pogrzebowa na cmentarzu komunalnym w Janikowie. Córki i Synowa z rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Śpij w spokoju, Wujku... Alicja


9yrs

Image chosen by user

Wujku, smutny czas... Alicja


11yrs

Image chosen by user

Odpoczywaj, Wujku. Alicja.


12yrs

Image chosen by user

Alicja Michalak


13yrs

Image chosen by user

Alicja Michalak


13yrs

Image chosen by user

Alicja Michalak


13yrs

Image chosen by user
<p>Wielki żal, że odszedłeś...</p> <p>Kochany wujku, żal czuję, odkąd odszedłeś. Bardzo lubiłam Ciebie i Twoje opowieści, to, jak z tatą wspominaliście dawne czasy. Widziałam, jak tata płacze, gdy Cię żegnał. To rzadki widok. Mamy wszyscy nadzieję, że tam, gdzie jesteś, jest pięknie i czujesz się szczęśliwy, bo czas odpocząć. Życie Twoje pełne chwały było godne i dobre. Bądź szczęśliwy!!!</p>


13yrs

Image chosen by user

Bratanica Alicja


13yrs

End of content

No more pages to load