Edward Łuniewski

This was published in the following publications on 20.06.2012:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 czerwca 2012 r.
odszedł od nas kochany Ojciec i Dziadek

śp. Edward Łuniewski

Sybirak i wieloletni pracownik Stoczni Gdańskiej
Msza św. żałobna zostanie odprawiona 21 czerwca 2012 r.
o godz. 9.00 w kościele pw. NMP Królowej Różańca Św. na Przymorzu (okrąglak)
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30
na cmentarzu Srebrzysko (nowa kaplica).
Pogrążona w smutku rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Monika


11yrs

Image chosen by user

Roksana,​Kubus Gwizdz


13yrs

Image chosen by user

Teresa Prus - Biedrzycka


13yrs

Image chosen by user

ZOFIA I WALDEMAR ZEUSCHNER


13yrs

Image chosen by user
<p>Przecież tylko nieobecni są najbliżej - dla wujka Edka - Bożena i Michał B. z córeczką</p> <p>...</p> <blockquote>Czasem zanuć sobie o nas od niechcenia,</blockquote> <blockquote>do widzenia, do widzenia, do widzenia,</blockquote> <blockquote>my po kilku długich zimach i jesieniach</blockquote> <blockquote>zasiądziemy obok Ciebie - do widzenia.</blockquote> <blockquote>Charakteru i figury tam nie zmieniaj,</blockquote> <blockquote>do widzenia, do widzenia, do widzenia.</blockquote> <blockquote>Zostajemy tu na ziemi jak sieroty,</blockquote> <blockquote>czasem przefruń tuż nad nami jako motyl.</blockquote> <p>...</p> <blockquote>Czasem zanuć sobie o nas od niechcenia -</blockquote> <blockquote>do widzenia, do widzenia, do widzenia,</blockquote> <p>my po siedmiu przedpokojach, siedmiu sieniach</p> <p>zasiądziemy obok Ciebie, do widzenia.</p> <p>Pozostaniesz w naszych sercach i marzeniach,</p> <p>do widzenia, do widzenia, do widzenia</p> <p>My jestesmy tu na ziemi naprzeciwko,</p> <p>zamów dla nas tam na górze małe piwko.</p> <p>...</p> <p>tekst: Agnieszka Osiecka</p>


13yrs

Image chosen by user

Bożena i Michał B. z córeczką


13yrs

Image chosen by user

Alunia i Łukasz


13yrs

Image chosen by user

Wnuki


13yrs

Image chosen by user

janusz


14yrs

Image chosen by user

janusz


14yrs

Image chosen by user

Alunia i Łukasz


14yrs

Image chosen by user

Dorota


14yrs

Image chosen by user

Ewa


14yrs

Image chosen by user

H.


14yrs

Image chosen by user

Teresa I Mietek Wojnarowscy


14yrs

Image chosen by user

Lucyna W.


14yrs

Image chosen by user
<p>O Tacie...</p> <p>Był wielkim patriotą kochającym Boga oraz swoją Ojczyznę.</p> <p>Życie duchowe zawsze było u Niego na pierwszym miejscu stąd nie bał się nigdy bronić wiary do końca.</p> <p>Pomimo traumatycznych przeżyć z powodu zsyłki na Syberię, nie przeszkodziło mu to nadal pozostać sobą. Natomiast nigdy nie Przeszedł obojętnie koło kogoś potrzebującego.</p> <p>A Sam w rzeczywistości tak niewiele posiadał … Zawsze nam powtarzał, że ktoś kto poznał głód -będzie szanował nawet okruszek chleba .</p> <p>Nasz kochany ojciec i dziadek nad wyraz poświęcał się rodzinie, dzieciom i wnukom. Nie szczędził przy tym sił witalnych ani zapału nawet wtedy, gdy ciężka choroba zaczęła postępować.</p> <p>Tato na zawsze Będziesz w naszych sercach!</p>


14yrs

Image chosen by user

Jarosław


14yrs

Image chosen by user

a


14yrs

Image chosen by user

ba


14yrs

End of content

No more pages to load