Serdecznie
This was published in the following publications on 13.02.2004:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 13.02.2004:
Express Bydgoski
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal oraz wzięli tak liczny udział w uroczystościach pogrzebowych mojego kochanego męża, wspaniałego ojca, teścia i dziadka
śp. Zygmunta Hinca
Ks. proboszczowi Stanisławowi Woźniakowi z parafii św. Jadwigi Królowej, rodzinie, przyjaciołom, znajomym oraz Komendzie Garnizonu miasta Bydgoszczy, Kompanii Reprezentacyjnej i Orkiestrze POW za modlitwę, złożone kwiaty i wieńce serdeczne "Bóg zapłać" składa żona, syn, synowa i wnuk.
End of content
No more pages to load