Zdzisław Wąs
This was published in the following publications on 01.10.2009:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 01.10.2009:
Dziennik Bałtycki
Pani dr Gabrieli Wąs serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci Męża składają przyjaciółki - Barbara, Jolanta, Antonina i Anna
Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci pana Zdzisława Wąsa byłego Wicewojewody elbląskiego oraz Prezydenta Elbląga w latach 1975-1981, Człowieka prawego, szlachetnego, wielkiego społecznika. Zawsze życzliwego, pomocnego i oddanego sprawom miasta i regionu. Rodzinie Zmarłego składam wyrazy szczerego współczucia i żalu. Prezydent Elbląga Henryk Słonina
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zdzisława Wąsa Wiceprezydenta i Prezydenta Miasta Elbląg w latach 1973-1981 Rodzinie i bliskim przekazujemy słowa współczucia i szczerej, życzliwej pamięci Janusz Nowak Przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu Radni Rady Miejskiej w Elblągu
End of content
No more pages to load