Edward Kulig
This was published in the following publications on 23.10.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 23.10.2012:
Dziennik Polski
„Byłeś światłem na naszej drodze,
tak szybko odszedłeś...”
Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,
że w dniu 20 października 2012 roku, po krótkiej i ciężkiej chorobie, opatrzony św. sakramentami,
zmarł przeżywszy 75 lat
Najukochańszy Ojciec, Dziadek, Pradziadek, Szwagier i Wujek
śp.
mgr Edward Kulig
Długoletni pracownik Instytutu Odlewnictwa w Krakowie, wspaniały, uczciwy Człowiek i Przyjaciel.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w nowej kaplicy na cmentarzu Batowickim
w czwartek 25 października 2012 roku o godz. 11.00.
Córka, Syn, Synowa, Zięć, Wnuki, Prawnuki i Rodzina
Zamiast kwiatów prosimy o datki na rzecz Hospicjum Domowego
przy ul. Wielickiej, które będą zbierane do puszek przy wejściu do kaplicy.
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 20 października 2012 r. zmarł w wieku 75 lat nasz drogi Kolega
ŚP.
mgr Edward Kulig
Podczas długoletniej pracy w Instytucie Odlewnictwa pełnił funkcję kierownika Działu Transportu, a następnie kierownika Działu Spraw Pracowniczych i Administracji.
Laureat wielu nagród i odznaczeń, uhonorowany odznaką Zasłużonego Pracownika Instytutu Odlewnictwa, Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi, Srebrną i Złotą Odznaką za Zasługi dla Ziemi Krakowskiej, Srebrną i Złotą Odznaką za pracę społeczną dla miasta Krakowa, Srebrną Odznaką zasłużonego działacza Związków Zawodowych Metalowców.
Człowiek wielkiej dobroci i hartu ducha. Nie dbał o karierę i zaszczyty, pełen przyjaźni, ciepła i życzliwości dla wszystkich, którzy go otaczali.
Msza święta żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie w czwartek, 25 października 2012 r., o godz. 11.00 w nowej kaplicy na cmentarzu Batowickim.
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy wraz z Dyrekcją Instytutu Odlewnictwa
End of content
No more pages to load