Tadeusz Bała
This was published in the following publications on 29.05.2012:
Express Ilustrowany
This was published in the following publications on 29.05.2012:
Express Ilustrowany
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 maja 2012 r.,
po trudnej walce z chorobą, zmarł
Płk dr n. med. Tadeusz Bała
Zastępca Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej
Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi.
Absolwent WAM w Łodzi,
wieloletni adiunkt III Kliniki Chorób Wewnętrznych Wojskowej Akademii Medycznej,
pracownik Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi,
znany i ceniony łódzki kardiolog,
cieszący się ogromnym autorytetem i zaufaniem chorych,
wychowawca i nauczyciel wielu pokoleń lekarzy,
człowiek wielkiej szlachetności i prostoty.
Nasz Mistrz
Wyrazy głębokiego współczucia
Żonie, Córkom – Pani Doktor Agnieszce Bale i Pani Doktor Aleksandrze Bale-Wojsznis
oraz Najbliższym
składają
Kierownik i Pracownicy Kliniki Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
End of content
No more pages to load
10yrs
10yrs
10yrs
11yrs
agata smyka
11yrs
Bożenna i Stanisław Szymańscy
11yrs
Wanda Gołygowska-Ekielska
12yrs
elzbieta burlinska
13yrs
Twój Michaś
13yrs
Wiesław - pacjent
13yrs
Bożenna i Jerzy Michałowicz
14yrs
mikołajek Kochanemu Dziadziusi
14yrs
Ania
14yrs
zbigniew,pacjent
14yrs
plg.Grazyna i Krystyna
14yrs
Grazyna
14yrs
Grażyna ,Sławek i Agnieszka R.
14yrs
Aleksandra Owcarczyk
14yrs
A.
14yrs
Magda (pacjentka)
14yrs
Zofia Jędrasiak-pacjentka
14yrs
Agniesza i Marcin Mirowscy
14yrs
plg ipacjentka Benia
14yrs
Danuta Kowalczyk (pacjentka)
14yrs