Maria Wierzbicka

This was published in the following publications on 30.11.2011:
Gazeta Wrocławska

Dnia 24 listopada 2011 r. zmarła w wieku 90 lat

ŚP
Maria Wierzbicka
z d. Dawidowicz
ur. 7.07.1921 r.

żołnierz AK Okręgu Lwowskiego,
łączniczka Delegatury Rządu ps. „Irena”,
członek organizacji ŻEGOTA ps. „Genowefa”,
wieloletnia więźniarka sowieckich łagrów,
osoba szlachetna, o wielkim sercu, życzliwa ludziom.

Msza święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona dn. 3 grudnia 2011 r. o godz. 9.00 w kościele Świętej Rodziny we Wrocławiu przy ul. Monte Cassino.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Smętnej

o czym zawiadamia pogrążony w żałobie
Syn z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Puste pozostaną nasze dłonie, serca wypełnione miłością. Śpij w spokoju Ciociu

Joasia z Tatem Kazikiem


7yrs

Image chosen by user

Anna Bialikiewicz​-​Stoch


14yrs

Image chosen by user

ASIA WYSOCKA WNUCZKA KRYSTYNY


14yrs

Image chosen by user
<p>Ostatnie Pożegnanie</p> <p>Żegnaj kochana Marysiu, moja podporo na Uralu<br />Krystyna Wysocka z domu Klimczyk pseudonim "JAGA"</p>


14yrs

Image chosen by user

Krystyna Wysocka'JAGA' Szcz


14yrs

Image chosen by user

Jerzy Wysocki


14yrs

Image chosen by user

Krystyna Sławińska


14yrs

Image chosen by user
<p>Odszedł Wspaniały Człowiek</p> <p><strong>Żegnam i składam hołd wspaniałej kobiecie, czułej matce, dzielnej Polce i wielkiej patriotce!</strong><br /><strong>Zdzisiu! Współczuję i jestem z Tobą -</strong></p> <p><em> Krystyna Sławińska</em></p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Wspaniały Człowiek</p> <p>Żegnam i oddaję hołd Wspaniałemu Człowiekowi, dzielnej kobiecie, najlepszej matce, prawdziwej patriotce i umęczonej w sowieckich więzieniach i łagrach Polce.</p> <p>Zdzisiu! Współczuję najserdeczniej! Jestem z Tobą-Krystyna Sławińska</p>


14yrs

Image chosen by user

Krystyna Sławińska


14yrs

Image chosen by user

kasia gmur


14yrs

End of content

No more pages to load