Maciej Chabior

This was published in the following publications on 02.03.2013:
Dziennik Bałtycki

Dnia 28 lutego odszedł od nas
Dr med. Maciej Chabior
nasz Kolega i wieloletni współpracownik
Wyrazy współczucia Rodzinie Pana Doktora
składają Pracownicy Kliniki Pediatrii, Hematologii
i Onkologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Beach

Dnia 28 lutego 2013 roku zmarł
Pan dr med. Maciej Chabior
były długoletni Ordynator Oddziału Patologii Wieku Niemowlęcego Kliniki Pediatrii w Gdańsku.
Składamy wyrazy najserdeczniejszego współczucia
Rodzinie Pana Doktora
Pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały człowiek, lekarz i kolega.
Personel Oddziału Patologii Wieku Niemowlęcego Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
była studentka


10yrs

Image chosen by user

JOLANTA


12yrs

Image chosen by user

Anna Płotka


13yrs

Image chosen by user

Joanna Jurkiewicz


13yrs

Image chosen by user

Wioletta Poźniak


13yrs

Image chosen by user

Wioletta Poźniak


13yrs

Image chosen by user

Alan Poźniak


13yrs

Image chosen by user
<p>Dziękuję Bogu za tak wspaniałego człowieka!</p> <p>Był nie tylko bardzo dobrym lekarzem moich dzieci, ale również wspaniałym, dobrym człowiekiem.Zawsze mogłyśmy liczyć na jego pomoc. Z bijący sercem niekiedy dzwoniłam do Pana doktora nocą, bojąc się o zdrowie mojej córki. Zawsze dziękował mi za telefon. Stawiał trefne diagnozy dla całej mojej rodziny. Nigdy nie lekceważył moich obaw i sugestii. W dzisiejszych czasach trudno o tak oddanego lekarza. Moja rodzina zawsze będzie go nosiła w sercu. Wierzę w Miłośierdzie Boże i ufam, iż Pan Bóg przyjmie go do Królestwa Niebieskiego.</p> <p>Składam szczere kondolencje żonie i jego dzieciom.</p> <p>Z wyrazami szacunku Joanna Jurkiewicz</p>


13yrs

Image chosen by user

Joanna Jurkiewicz


13yrs

Image chosen by user

Ewaryst Bączek


13yrs

Image chosen by user

Beata Spisak z rodziną


13yrs

Image chosen by user

Jan Rogowski


13yrs

Image chosen by user

Katarzyna Stylo z rodziną


13yrs

End of content

No more pages to load