Teresa Olearczyk
This was published in the following publications on 09.08.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 09.08.2012:
Dziennik Polski
Podziękowanie
Serdeczne podziękowania dr. Kazimierzowi Sobocińskiemu, który z wielkim oddaniem i poświęceniem służy chorym i potrzebującym pomocy. Dziękuję S. Przełożonej Marii Magdalenie Pitek, wszystkim Siostrom oraz całemu personelowi pielęgniarsko-opiekuńczemu Oddziału trzeciego Domu Helclów, za ogromne serce i troskliwość okazaną mojemu Bratu Jerzemu Bartosikowi od pierwszych chwil jego pobytu, a szczególnie w czasie Jego ciężkiej choroby. W tym trudnym dla niego okresie, przy pogarszającym się stanie zdrowia, oddanie i wyrozumiałość wszystkich Pań była niezwykła. Dziękuję wszystkim Pracownikom za życzliwość, uśmiech, dobre słowo, wielkie serce, profesjonalizm i wyrozumiałość.
Teresa Olearczyk
End of content
No more pages to load