Zdzisław Dobrowolski

This was published in the following publications on 03.01.2011:
Dziennik Bałtycki

Dnia 29 grudnia 2010 r. odszedł mój kochany Mąż, nasz Ojciec, Dziadek i Pradziadek

śp.
Zdzisław Dobrowolski
Msza święta za Zmarłego zostanie odprawiona w środę 5 stycznia 2011 roku o godz. 10.30 w kościele pw. św. Mateusza w Starogardzie Gd.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu Komunalnym w Łapiszewie.

Pogrążona w żalu żona z rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Pamiętam

Krystyna


7yrs

Image chosen by user

Ala z rodziną


14yrs

Image chosen by user

Ala z rodziną


14yrs

Image chosen by user

michel i maria cabrolier


15yrs

Image chosen by user

Kazimiera


15yrs

Image chosen by user

Krystyna Baraniecka


15yrs

Image chosen by user
<p>Smutek</p> <p>Kochamy Cię Tato, wspominamy i tęsknimy bardzo. Odszedłeś, ale nadal jesteś tak blisko nas. Modlimy się za Ciebie.</p> <p>Krystyna z Rodziną</p>


15yrs

Image chosen by user

Dominik z rodziną


15yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienia</p> <p>Pozostaje nam w pamięci zawsze aktywny Dziadek, kochający swoich bliskich. Jako wnuk będę miło wspominał razem spędzone chwile, zwłaszcza te w narzędziowni na działce gdzie zawsze mieliśmy ciekawe zajęcia.</p> <p>Kochamy Cię mocno!</p>


15yrs

Image chosen by user

Christophe


15yrs

Image chosen by user
<p>Tesknimy...</p> <p style="text-align:center">Stoimy bezradnie milczymy i płaczemy,<br />I juz tęsknimy.<br />Na wieńcach: "ostatnie pożegnanie".<br />A w sercu pustka, rozpacz, A w oczach lzy…</p> <p style="text-align:left">Dalejbedziesz zyl w naszych sercach. Dziekujemy Ci, za wszystkie mile spedzone razem chwile.</p> <p style="text-align:left">Agnieszka i Christophe</p>


15yrs

Image chosen by user

Agnieszka S.


15yrs

Image chosen by user

Hania


15yrs

Image chosen by user

Philippe


15yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienie.</p> <p>Dziadek był bardzo dobrym, miłym i życzliwym człowiekiem.Żałuję, że umarł, był moim jedynym Dziadkiem, którego znałam.</p>


15yrs

Image chosen by user

Kasia Baraniecka


15yrs

Image chosen by user

Małgorzata i Mirosław Dałkowie


15yrs

Image chosen by user

AW


15yrs

Image chosen by user
<p>Ku pamięci</p> <p style="text-align:center">Zaprawdę nigdy nie odchodzi Ten,</p> <p style="text-align:center">Kto pozostaje w sercach Najbliższych.</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienie</p> <p>Wszystko się kończy,wszystko przeminie i sen się przerwie ,słodkie marzenie.Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie i wciąż trwać będzie - tym jest wspomnienie.</p> <p>córka Ala z rodziną</p>


15yrs

Image chosen by user

K


15yrs

Image chosen by user

Karolina z Tomkiem


15yrs

Image chosen by user

TR


15yrs

End of content

No more pages to load