Jadwiga Łysiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.11.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.11.2009
Głos Wielkopolski
Byleś wtedy nie utracił nic z ducha A potrafił z poddaniem przyjąć Co ci znieść będzie trzeba Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2 listopada 2009 roku odeszła od nas Żona, Mama, Babcia, Prababcia ś + p Jadwiga Łysiak Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek, 6.11.2009 roku o godzinie 12.00 w kościele pw. św. Antoniego na Starołęce. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym. Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia