Jerzy Ochman
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2012
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś.P.
JERZEGO OCHMANA
Znakomitego Samorządowca, Radnego województwa małopolskiego, życzliwego Kolegi, wspaniałego, ciepłego Człowieka.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim
Składa
w imieniu Klubu Platformy Obywatelskiej RP w Sejmiku Województwa Małopolskiego
Leszek Zegzda
Przewodniczący Klubu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia