Marian Nabagło

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.08.2012
Dziennik Polski

Podziękowanie
Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, uczestniczyli w uroczystej mszy św oraz odprowadzili naszego Drogiego śp Mariana Nabagło na miejsce wiecznego spoczynku i okazali wiele serca i życzliwości a w szczególności: infułatowi ks. Jerzemu Bryła, ks. Grzegorzowi Wicher, dr George Hoddab, pielęgniarce mgr Barbarze Śnieżek z Hospicjum Domowego, Dyrekcji i Pracownikom Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie, koleżankom i kolegom z III Oddziału Chorób Wewnętrznych, Zarządowi Zespołu Studia Projektowego B-2, Przedstawicielom Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom
serdeczne "Bóg zapłać"
składają żona, córka, zięć i wnuczka

Plaża

,,A koniec jest początkiem i naszą nadzieją"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 9 sierpnia 2012 r.
odszedł nasz Najdroższy i Kochany
Mąż, Ojciec i Dziadziuś
mgr inż. Marian Nabagło
Msza święta i uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 13 sierpnia 2012 r. o godzinie 14.00 na cmentarzu Salwatorskim w Krakowie, o czym zawiadamiają pogrążeni w smutku
Żona, Córka, Zięć i Wnuczka

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia