Grzegorz Sapiszczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2010
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2010
Gazeta Pomorska
Podziękowanie Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Grzegorza Sapiszczaka. A w szczególności księdzu Adamowi Walendowskiemu, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Zarządowi Soda Polska CIECH Sp. z o.o., Kolegom z Oddziału Elektrociepłowni, panu Markowi Wiśniewskiemu i całej „Solidarności” Sody Polskiej CIECH, Znajomym, za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu „Sacrum” serdeczne „Bóg zapłać” składa ŻONA z SYNAMI
Podziękowanie dla całego personelu medycznego Oddziału Wewnętrznego II Szpitala Powiatowego im. Ludwika Błażka w Inowrocławiu, a w szczególności pielęgniarce pani Magdalenie Niemczyk za fachową i troskliwą opiekę, cierpliwość oraz niesienie ulgi w cierpieniu mojego męża i naszego ojca śp. Grzegorza Sapiszczaka składa ŻONA z SYNAMI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
iza
15 l