Stanisław Ślebocki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2011
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2011
Dziennik Łódzki
Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy o śmierci STANISŁAWA ŚLEBOCKIEGO
Odszedł artysta muzyk, wieloletni pracownik Orkiestry Teatru Wielkiego w Łodzi.
Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie
składają
Dyrekcja i Zespół Teatru Wielkiego w Łodzi
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ulicy Zakładowej, 2 stycznia 2012 roku (poniedziałek) o godz. 12.30.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia