Dnia 31 ma
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2012
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2012
Głos Koszaliński
Dnia 31 maja 2012 roku zmarła Agnieszka Michalczyk uczennica III klasy gimnazjum w Zespole Szkół Nr 2 im. St. Lema w Koszalinie, zawodniczka szkolnej drużyny w piłce ręcznej. Jej nieoczekiwana śmierć głęboko zasmuciła i poruszyła koleżanki z drużyny, wszystkich kolegów, koleżanki, nauczycieli i pracowników szkoły. Najserdeczniejsze wyrazy współczucia rodzicom, rodzeństwu, całej rodzinie i wszystkim bliskim Agnieszki składa Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Lema w Koszalinie Jej koleżanki, nauczyciele i trenerzy. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w Kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny w Koszalinie we wtorek 5 czerwca 2012 roku o godzinie 13.00 a następnie będą kontynuowane na Cmentarzu Komunalnym.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
śpij spokojnie aniołku
13 l
Aniołku, spoczywaj.
13 l
U.
14 l
Agnieszka
14 l
agnieszka
14 l
iwona gojdź
14 l
AGATA Z RODZINA
14 l
rodzina Kuglerów
14 l
3GB
14 l
Krysia i Roman Mańko
14 l
EWA
14 l