Maria Jakubczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2011
Gazeta Krakowska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 24.11.2011 r. w Lubinie odeszła w wieku 78 lat

MARIA JAKUBCZAK

Wieloletni nauczyciel oraz wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. o. Balzera w Zakopanem.

Uroczystości pogrzebowe odprawione zostaną w Zakopanem na cmentarzu przy ul. Nowotarskiej
dnia 28.11.2011 r. o godz. 14.00.

Pogrążeni w smutku
Brat z Żoną, Córką i Zięciem

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotr


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotr Sendecki, Edmonton CA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

maria pasten


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jan Kułach


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>mgr inż.</p> <p>Droga i Ukochana Pani Profesor,</p> <p>Z głębokim smutkiem przyjąłem bolesną wiadomość o odejsciu Pani do Domu Pana. Pamięć o Pani zawsze należała i nadal należy do moich najgłębszych pokładów wdzięćzności i szacunku.</p> <p>Uczyła mnie Pani w latach 1955 - 1959, a były to lata nie łatwe dla nauczycieli - prawdziwych Polaków. Pani lekcje były dla mnie zawsze prawdziwą rozkoszą. Pani wiedza i zdolności pedagogiczne dawały niezwykłe efekty. Wiedza przekazana mi przez Panią w znacznym stopniu pozwoliły mi iść przez życie. Pragnę Pani za to serdecznie podziękować.</p> <p>Niejednokrotnie na przestrzeni życia odczuwałem potrzebę zobaczenia, spotkania Pani jeszcze raz i powiedziec to Pani z głębi serca. Zamieszkanie w dalekiej Kanadzie nie ułatwiło tego marzenia. Niestety szansa już minęla bezpowrotnie. Dzisiaj to Pani mówię, dziękuję ogarnięty przemożnym smutkiem.</p> <p>Dobrze Pani służyła ludziom w swoim życiu - myślę, że dobry Bóg policzy to Pani obdarzając Panią pełnią swojej miłości.</p> <p>Znając Pani Rodziców, Państwa Fuczków - wspominając również ich jako dobrych i wiernych Polaków, myslę, że Pani Rodzice byli zawsze dumni z Pani postawy wśród społeczności Skalnego Podhala.</p> <p>Droga Pani Profesor - pozostaję z głeboką pamiecią i prawdziwym szacunkiem i żalem po stracie osoby, która tak wiele znaczyła w mojej swiadomości.</p> <p>Jan Kułach</p> <p>Calgary, Kanada</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jan Kułach


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Antoni Wegry roczik1956-1960


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Czesław


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tamara


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia