Aleksy Sottek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2012
Głos Wielkopolski
Księdzu Kanonikowi Wojciechowi Pawelczakowi,
Panu Staroście Wągrowieckiemu,
Panu Burmistrzowi Koronowa,
Panu Przewodniczącemu Rady Miasta Koronowa,
Pani Przewodniczącej Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Wągrowcu
oraz Członkom Delegacji,
Pani Dyrektor ZSP nr 2 w Wągrowcu wraz z Delegacją, Delegacji Absolwentów Liceum Pedagogicznego w Krotoszynie,
Panu Adamowi – Współpracownikowi i Przyjacielowi Naszego Taty,
Pani Właścicielce i Pracownikom firmy Dom Pogrzebowy „Bielawscy” z Wągrowca,
Koleżankom i Kolegom z Instytutu Konstrukcji Budowlanych Politechniki Poznańskiej oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie, Sąsiadom z bloku przy ulicy Średniej nr 65 w Wągrowcu, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym oraz Wszystkim, którzy towarzyszyli nam w trudnych chwilach, ofiarowali modlitwy i intencje mszy św. oraz pożegnali naszego ukochanego Tatusia, Dziadka i Teścia
ś + p
Aleksego Sottka
z głębi serca płynące podziękowania
składają
córka i syn z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia