FABIAN JURKOWSKI

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.06.2012
Gazeta Lubuska

<p><em>,,Nie chcemy się skarżyć, że odszedłeś, chcemy dziękować że istniałeś&quot;</em></p>
<p>Z głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy, że 24 czerwca 2012 roku odszedł od nas nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK i PRAWNUCZEK</p>
<h4><strong>śp. FABIAN JURKOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w środę, 27 czerwca 2012 roku o godzinie 10.40 na starym cmentarzu komunalnym w Zielonej Górze. Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godzinie 7.00 w kościele św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążeni w smutku Rodzice</p>

,,Nie chcemy się skarżyć, że odszedłeś, chcemy dziękować że istniałeś"

Z głębokim bólem i smutkiem zawiadamiamy, że 24 czerwca 2012 roku odszedł od nas nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK i PRAWNUCZEK

śp. FABIAN JURKOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w środę, 27 czerwca 2012 roku o godzinie 10.40 na starym cmentarzu komunalnym w Zielonej Górze. Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godzinie 7.00 w kościele św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze

Pogrążeni w smutku Rodzice

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

swiatelka na ZAWSZEmMatie​go


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzice śp.Mateuszka Mazka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama Matiego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama Sebastiana Duszynskiego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzice śp.Mateuszka Mazka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>26.05..</p> <p><span><strong>Dzieciątka po obłokach stąpające<br />Dzieciątka o skrzydłach roztańczonych<br /></strong>czy wiecie ile w nas tęsknoty, w nas, matkach opuszczonych...<br />Kto Was w tą podróż zabrał, powrotną niszcząc drogę,<br />kto śmiał odległość taką postawić za przeszkodę?<br />Wy tam - my tu wciąż tkwimy, czekając na spotkanie,<br />wracajcie z tej podróży, niech ona snem się stanie!<br />My dla Was wszystko-wierzcie-w nagrode uczynimy,<br />by poczuć, dotknąć, tulić...<br />Nieba Wam uchylimy<br />Choć niebo dla Was co dzień otworem uchylone,<br />dla nas ten dzień to piekło, do bólu rozrzazone<br />Ja wiem, dzieciątka drogie, wiem - takich mam nie chcecie,<br />co bez radości życia tułają się po świecie.<br />Wiem, zrobicie wiele, by móc nas rozweselić,<br />wiem, wiec dostrzegam<br />szum morza - śpiew anieli.<br />Gwiazdę na niebie - promyk nadziei, ach...jak ich wiele<br />blask słońca - ciepło dla mnie od Ciebie<br />księżyc, bym zawsze drogę mogła odnaleźć<br />błękitne chmurki - namiastka Twych oczu<br />zapach konwalii - skóry Twojej świeżość<br />tęcza - obrazek barwny na niebie, z cudnym podpisem "Mamo dla Ciebie".<br />Dziecino moja, tyle mi dajesz,<br />za to mą miłość odwieczną dostajesz<br />uśmiech na co dzień też będzie w odwdzięcz,<br />choć serce krwawi, choć puste ręce...<br />Wiesz, ja poczekam, ja będę cierpliwa,<br />wiem, tam Ci dobrze, tam jesteś szczęśliwy.<br />Pogodzić się z losem podstępnym mi trzeba,<br />daleki mi jeszcze bilet do bram nieba.<br />Lecz dziękuję ze wszystko czym mnie zbliżasz do siebie,<br />dziękuję za słońce, za gwiazdy na niebie<br />I czekam w tęsknocie na nasze spotkanie, gdy wieczność<br />naszą wspólną drogą się stanie...</span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzice śp.Mateuszka Mazka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

moja pamiec m Matiego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama Sebastiana Duszynskiego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzice śp.Mateuszka Mazka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietam Fabianku m Matiego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama Sebastiana Duszynskiego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzice śp.Mateuszka Mazka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama Matiego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>FABIANKU pamietam i pamietac bede o Tobie..</p> <p>♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿<br />♥ •*´¯`✿<br />Przychodzę do ciebie cichutko boso,<br />ze słońcem i poranną rosą,<br />przychodzę, bo lubię tu bywać<br />uśmiechem słowa wpisywać,<br />a ciepło na powitanie<br />niech ręką przyjaźni się stanie,<br />by radość w serce wchodziła<br />jak niespodzianka miła,<br />co wzrusza cię ogromnie.<br />A ty uśmiechnij się do mnie.</p> <p> mama Matiego</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

moja pamiec m Matiego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzice śp.Mateuszka Mazka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama Sebastiana Duszynskiego


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia