Jerzy Pakulski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2011
Ziemia Kaliska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2011
Ziemia Kaliska
W imieniu moich dzieci oraz swoim własnym
proszę o przyjęcie najgłębszych podziękowań
za uczestnictwo w pogrzebie i duchowe wsparcie
po niepowetowanej stracie mojego Ukochanego Męża
ś+p
mgr. farmacji
Jerzego Pakulskiego
którego Bóg odwołał w 77. roku życia.
W sposób szczególny dziękuję:
ks. Krzysztofowi Ordziniakowi
za przewodniczenie liturgii pogrzebowej.
Księżom: ks. Jackowi Plocie, ks. Piotrowi Rossie,
ks. Włodzimierzowi Guzikowi, Ojcu franciszkaninowi
Szymonowi Sułkowskiemu za współuczestniczenie
w liturgii pogrzebowej oraz ks. Grzegorzowi Klapie
za modlitwę i duchową obecność.
Serdecznie dziękuję rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom,
delegacjom, znajomym za obecność
oraz za wszystkie intencje mszalne za duszę
Mojego Męża.
„Serdeczne Bóg zapłać”
Zofia Pakulska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia