Feliksa Babik
This was published in the following publications on 30.03.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 30.03.2012:
Dziennik Polski
"Tak w każdym miejscu i o każdej dobie,
Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił,
Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie,
Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił".
ŚP.
Feliksa Babik
z domu Nieckula
Najukochańsza Mama i Babcia
Przeżywszy lat 85, opatrzona św. Sakramentami, odeszła od nas dnia 23 marca 2012 roku.
Msza św. żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie w poniedziałek, dnia 2 kwietnia 2012 roku o godzinie 13.00
w nowej kaplicy na cmentarzu Batowickim, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.
Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie
Córki, Zięciowie, Wnuki i Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji
End of content
No more pages to load