Wiktoria Siwoń
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.10.2011
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.10.2011
Echo Dnia
17.10.2011 r. zmarła w wieku 41 lat Śp. Wiktoria Siwoń. Uroczystość żałobna odbędzie się 20.10.2011 r. o godzinie 15:30 w Bazylice Katedralnej w Kielcach. O czym zawiadamiają pogrążeni w bólu Rodzina i Przyjaciele.
Są ludzie , których nie da się zastąpić. Taką osobą - Wiktorio- byłaś Ty. Z głębokim żalem przyjęłyśmy wiadomość, że odeszła nasza przyjaciólka Wiktoria Siwoń. Twoje poczucie humoru, cudowna radość życia, empatia i humanistyczna postawa wobec każdego, były dla nas wsparciem i drogowskazem jak żyć. Dlatego tak trudno pogodzić się z tym, że już Cię nie ma. Twoje koleżanki z V LO w Kielcach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
MJ
7 l
Dominik Ludew
8 l
9 l
ml
11 l
ML
12 l
Wiktorio- pamiętam
14 l
Jesteś- tylko cokolwiek dalej.
14 l
Małgorzata
14 l
Wiko,brak Ciebie
14 l
czesław banasik
14 l
Niezapomnianej Przyjaciółce.
14 l
znajomi
14 l
zachariasz weronika
14 l
Lidia Pasich bratniej duszy
14 l
Lidzia dla Taty
14 l
Michał Dobrołowicz
14 l
Marcin Siuda
14 l
Elzbieta Felis
14 l
JANINA KACZMARCZYK
14 l
Eliza
14 l
Eliza
14 l
Barbara Urban z rodziną
14 l
Barbara Urban z rodziną
14 l
R.S.
14 l