BOLESŁAW WROŃSKI
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2012
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2012
Gazeta Lubuska
Ze smutkiem żegnamy ŚP. Bolesława Wrońskiego człowieka wielkiego formatu, żołnierza, patriotę, świadka historii i jej orędownika, który potrafił przekazać innym radość życia. JEGO BLISKIM składamy wyrazy najgłębszego współczucia Dyrekcja i Pracownicy PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze
Wszystkim, którzy łączyli się w bólu oraz uczestniczyli w ostatniej drodze śp. BOLESŁAWA WROŃSKIEGO serdeczne podziękowania składa żona z rodziną
,,Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas" Georges Poulet Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci por. w st. spocz. śp. Bolesław Wroński Odszedł żołnierz II Armii WP, wspaniały, pomocny i życzliwy światu człowiek. Żonie i Rodzinie składamy wyrazy współczucia. Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego Tomasz Możejko Przewodniczący Lubuskiej Rady Kombatantów Osób Represjonowanych i Stowarzyszeń Patriotycznych w Zielonej Górze gen. bryg. rez. Zbigniew Szura Pełnomocnik Zarządu Województwa Lubuskiego ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych Stanisław Szymkowiak
Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci śp. BOLESŁAWA WROŃSKIEGO Prezesa Lubuskiego Zarządu Wojewódzkiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, wieloletniego działacza społecznego, który w sposób szczególny wpisał się w historię Zielonej Góry. Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia Rodzinie i Przyjaciołom składa Janusz Kubicki Prezydent Miasta Zielona Góra
Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 8 października 2012 roku zmarł długoletni Prezes Zarządu Wojewódzkiego ZKRPiBWP w Zielonej Górze por. w st. spocz. śp. BOLESŁAW WROŃSKI żołnierz II Armii WP, odznaczony wieloma orderami i medalami państwowymi oraz resortowymi za Zasługi dla naszego związku. Cześć Jego Pamięci Członkowie Zarządu ZKRPiBWP w Zielonej Górze. Żonie i Rodzinie składamy wyrazy współczucia Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 12 października 2012 roku o godz. 14.30 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Starym Kisielinie. Autokar zostanie podstawiony o godz. 14.00 na ul. Wandy (przy Polmosie) w Zielonej Górze.
Pogrążeni w rozpaczy zawiadamiamy, że 8 października 2012 roku odszedł od nas w wieku 86 lat mój kochany MĄŻ, nasz najdroższy TATO, TEŚĆ, DZIADEK, PRADZIADEK śp. BOLESŁAW WROŃSKI Człowiek niezwykle skromny, wielkiego serca, kochający życie i ludzi, którym służył radą i pomocą do końca swych dni. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 12 października 2012 roku o godz. 14.30 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Starym Kisielinie. Pogrążona w bólu rodzina.
Rodzinie Zmarłego śp. BOLESŁAWA WROŃSKIEGO wyrazy szczerego współczucia składa Poseł na Sejm RP Bogusław Wontor
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anna Dziobek
13 l
Barbara i jan
13 l
Barbara,Jan
13 l
Aleksandra Chodarcewicz
13 l
rodzina Jurasek
13 l
Ewelina Wrońska
13 l
B. S.-J.
13 l
Renata
13 l
CZEŚĆJEGO PAMIĘCI
13 l
CZEŚĆJEGO PAMIĘCI
13 l
CZEŚĆJEGO PAMIĘCI
13 l
Tadeusz Wroński z rodziną
13 l
Janina Serwa z rodziną
13 l
Urszula
13 l
Ania Sławek i Zuzia
13 l
rodzina Jurasek
13 l
monika marcin
13 l
Małgorzata
13 l
Jerzy Majchrzak
13 l
I.Kurek
13 l
Jadwiga Oziemkowska
13 l
Lilla Wójkiewicz
13 l
Lilla Wójkiewicz
13 l