Marek Banaszewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2012
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2012
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE za troskę, okazane serce i wspaniałą opiekę nad moim ciężko chorym mężem kieruję do Ordynatora Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Strzelnie doktora Marka Banaszewskiego oraz całego personelu medycznego tego oddziału. Podziękowanie składa ŻONA LUDWIKA PODOLSKA
Składamy najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności i podziękowania pracownikom Szpitalnego Oddziału Chirurgicznego w Strzelnie kierowanego przez lek.med.Marka Banaszewskiego za profesjonalną opiekę lekarską i pielęgniarską przed i po operacji p. Janiny Bulińskiej Życzymy całemu personelowi wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy. Z poważaniem rodzina Bulińskich z Mogilna
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia