Bogumiła Adamczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2011
Głos Wielkopolski
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś + p
Bogumiły Adamczak
byłej Dyrektor Wolsztyńskiego Domu Kultury,
wspaniałej i serdecznej Osoby,
która swoim entuzjazmem, zaangażowaniem,
życzliwością i bezinteresowną pracą
nieprzerwanie od 16 lat współtworzyła
Międzynarodowy Festiwal
Muzyki Organowej i Kameralnej w Wolsztynie
Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia
Sławomir Kamiński
Barbara Wrzeciono
Piotr Wrzeciono
Maria Markiewicz-Wrzeciono
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia