Adam Kruk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.09.2012
Głos Wielkopolski

<p>Z ogromnym żalem żegnamy</p>
<h4>dr. Adama Kruka</h4>
<p>naszego Kolegę i Przyjaciela,<br />który odszedł od nas niespodziewanie po ciężkiej chorobie.</p>
<p>Wyrazy smutku i współczucia dla Rodziny</p>
<p>składają</p>
<p>Zespół NZOZ Solumed<br />i przyjaciele</p>

Z ogromnym żalem żegnamy

dr. Adama Kruka

naszego Kolegę i Przyjaciela,
który odszedł od nas niespodziewanie po ciężkiej chorobie.

Wyrazy smutku i współczucia dla Rodziny

składają

Zespół NZOZ Solumed
i przyjaciele

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

ZNZMM


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

AK


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ZNZMM


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

'C8H11N'


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

'Ślepaczek'


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ES


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

C8H11N


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Dębicka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

B.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

AK


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

'Ślepaczek'


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>"Evening"</p> <p><em><strong>"- Kim Pani jest ?</strong></em></p> <p><em><strong>- Pielęgniarką …</strong></em></p> <p><em><strong>-dziwny strój jak na pielęgniarkę, jeśli wolno mi tak powiedzieć</strong></em></p> <p><em><strong>- jak najbardziej</strong></em></p> <p><em><strong>- Prawdziwa pielęgniarka, po szkole ?</strong></em></p> <p><em><strong>- ufff … oczywiście, zrobię wszystko co trzeba</strong></em></p> <p><em><strong>-powiedz mi zatem, dokąd odeszło moje życie</strong></em></p> <p><em><strong>-wiem, że Twoja gwiazda to Alcyone , kamień Ametyst, Twój ptak to Drozd …</strong></em></p> <p><em><strong>-nie … mój ptak to Jeżyk …</strong></em></p> <p><em><strong>-obawiam się, że nie</strong></em></p> <p><em><strong>- czyżby ? …</strong></em></p> <p><em><strong>- tak … taka jest prawda ... "</strong></em></p> <p>To jeden z Twoich ulubionych fragmentów ... kolejny 25ty dzień, kolejnego miesiąca ... bez Ciebie. Pamiętamy ...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

'Ślepaczek'


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

AK


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

C8H11N


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ślepaczek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

AK


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>cisza ...</p> <p><strong><em>... jest cicho, mimo ciszy nie jest spokojnie, te trzy miesiące bez Ciebie ... </em></strong></p> <p><strong><em>Potrzebowałeś "tej ciszy" dla swoich wierszy i opowiadań ? </em></strong></p> <p><strong><em>Spoglądaj w błękit oceanu i pisz ... zerkaj też w chwili wolnej na nas ...<br /></em></strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>(...)</p> <p><em><strong>Imieninowo i Świątecznie ...</strong></em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

C8H11N


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

A.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Chryzanta i Marek Sobczyńscy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dlaczego odeszłeś....</p> <p><br />Tak mi przykro, człowiek z pasją, profesjonalista, upiększał dusze ludzi, naprawiając ich ciała, pełen wigoru, dlaczego odszedł???</p> <p>Cieszyłam się, że w Poznaniu, mamy takiego wspaniałego lekarza...nigdy się z tym nie pogodzę, to absurdalne tak szybko odejść...dlaczego...​​........był tak nieprawdopodobnnie zdolnym lekarzem...</p> <p>Miesiąc przed śmiercią jeszcze operował...tak strasznie mi przykro...ach</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

'Ślepaczek'


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia