Ilona Wieścicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2012
Głos Wielkopolski
P O D Z I Ę K O W A N I E
Dziękujemy ludziom, którzy z wielkim zaangażowaniem i serdecznością
podejmowali wysiłki dla ratowania życia naszej Ilonki, a w szczególności
- Dr Renacie Szoszkiewicz z Wielkopolskiego Centrum Onkologicznego
- Prof. Jackowi Łuczakowi i Lekarzom oraz całemu Gronu Przyjaciół
z Hospicjum Palium na os. Rusa.
Dziękujemy Kierownikowi
i Pracownikom
Zakładu Hydrobiologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
za uczczenie pamięci i uczestnictwo
w pożegnaniu.
Dziękujemy Wszystkim
którzy wspierali nas słowami otuchy i serdeczną myślą, przekazali kondolencje
oraz uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej dnia 1 października 2012 r.
Ilony Wieścickiej
Szczególnie wdzięczni jesteśmy
Dyrektorowi Gimnazjum nr 1 i I Liceum Ogólnokształcącego EKOS w Swarzędzu
który wspomagał, wspierał, służył pomocą, opieką
wraz z Nauczycielami i Pracownikami Szkoły,
wspaniałą Młodzieżą i ich Rodzicami, którzy do końca Jej nie opuścili.
Wszystkim
przekazujemy wyrazy podziękowania,
wdzięczności i szacunku.
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia