Leszka Krawczyka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2008
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2008
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego pracownika Leszka Krawczyka Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek rzetelny, koleżeński i życzliwy. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego składają Zarząd i Pracownicy PGE Elektrowni Opole SA. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 18 grudnia 2008r. o godz. 12:00 w Kaplicy Cmentarnej w Opolu Półwsi.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia