Genowefa Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.07.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.07.2012
Głos Wielkopolski
Serdeczne podziękowania
ks. Proboszczowi z Parafii pw. św. Bartłomieja w Objezierzu,
Rodzinie, Zarządowi i pracownikom SGB-Banku S.A.,
Zarządowi i pracownikom GS SCH w Obornikach,
Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom oraz wszystkim tym,
którzy łącząc się z nami w bólu, uczestniczyli w uroczystości
pogrzebowej naszej kochanej Mamy, Teściowej i Babci
ś + p
Genowefy Pawlak
z domu Tabat
składają
pogrążone w smutku
Dzieci z Rodzinami
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 lipca 2012 r.
odeszła od nas na zawsze nasza Kochana Mama, Teściowa i Babcia
ś + p
Genowefa Pawlak
z domu Tabat
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie o godzinie 11.00
w dniu 20.07.2012 r. w kościele pw. św. Bartłomieja w Objezierzu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12.00
w kaplicy na cmentarzu parafialnym w Obornikach.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ola
13 l