Stanisław Florek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.05.2012
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.05.2012
Echo Dnia
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci długoletniego dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego Stanisława Florka. Na długo pozostanie w naszej pamięci. Pogrążeni w smutku: Dyrektor Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego Ireneusz Sołek z załogą
Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie z powodu śmierci Pana Stanisława Florka, długoletniego Dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach składają: Zarząd Spółki ARTMEDIK oraz Dyrekcja i Pracownicy Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego w Jędrzejowie
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy Stanisława Florka długoletniego Dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego oraz Egzaminatora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kielcach Rodzinie i Bliskim najszczersze współczucia składa Dyrekcja wraz z pracownikami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kielcach
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. STANISŁAWA FLORKA, wieloletniego Dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego. Rodzinie głębokie wyrazy współczucia składają: Wojciech Lubawski - Prezydent Miasta Kielce, Tomasz Bogucki - Przewodniczący Rady Miasta Kielce
Z wielkim żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Stanisława Florka długoletniego Dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach. Odszedł z Ziemi Świętokrzyskiej człowiek zacny i szlachetny; utalentowany, bardzo pracowity i konsekwentny w działaniu menager ochrony zdrowia. Pozostawił po sobie oprócz wielu dobrych wspomnień w pamięci najbliższych przyjaciół oraz znajomych, jedną z najlepiej zorganizowanych w kraju jednostek oraz system ratownictwa medycznego. Żonie i Najbliższym wyrazy szczerego współczucia składa Marek Gos Poseł na Sejm RP
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Stanisława Florka wieloletniego Dyrektora ŚCRMiTS Serdeczne wyrazy głębokiego żalu i współczucia Rodzinie i Bliskim składają Dyrekcja i Pracownicy Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej
"W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem" - św. Paweł. Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. Stanisława Florka, emerytowanego Dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego. Żegnamy człowieka wielce zasłużonego dla rozwoju Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego. W naszej pamięci pozostanie jego postawa etyczna, wielka kultura oraz życzliwość. Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają: Dyrekcja i Pracownicy Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego
Wyrazy głębokiego, szczerego współczucia z powodu śmierci PANA STANISŁAWA FLORKA, długoletniego Dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach. ŻONIE, DZIECIOM, WNUKOWI składają: dyrekcja i pracownicy Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Kielcach
Ze smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci STANISŁAWA FLORKA, długoletniego Dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach. Rodzinie i Bliskim składam wyrazy głębokiego współczucia. Bożentyna Pałka-Koruba - Wojewoda Świętokrzyski
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i bliskim Świętej Pamięci Stanisława Florka wieloletniego Dyrektora ŚCRM i T.S w Kielcach składają Dyrekcja i pracownicy Świętokrzyskiego Centrum Matki i Noworodka Szpital Specjalistyczny w Kielcach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
bartek
14 l
Basia
14 l
Teresa
14 l