Waldemar Przybylski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2012
Głos Szczeciński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2012
Głos Szczeciński
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Waldemara Przybylskiego byłego Komendanta Straży Miejskiej, wieloletniego pracownika Urzędu Miasta w Szczecinie, byłego Dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności. Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim w imieniu Radnych Rady Miasta Szczecin i własnym składa Jan Stopyra Przewodniczący Rady Miasta Szczecin
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia